Не сте влезли в системата

Sliven online

Sliven online
 

Начало

Категории новини

Други категоризации

Новинарски сайтове

Други източници на новини

Източници на новини

Търсене

Преводач

RSS

Сливен. Новини от източника. Последни новини

Дългоочакван списък с наградени от конкурса "Весела Коледа за всички"

18 декември 2015 13:08, ХГ "Д. Добрович" (Художествена галерия )
Излъчване: Градска галерия Сливен преди около 1 година, брой четения: 2204
koleda1

Наградени участници в 11 Национален конкурс за Коледна картичка под надслов „Весела Коледа за всички“

 

 

ПЪРВА ГРУПА – ДО 7 ГОДИНИ

 

I място

Вяра Пламенова Пенчева, ЦДГ „Явор“, град Габрово

 

II място

Кристин Колева Колева - 5 г., ЦДГ № 7 „Светулка“, град Стара Загора

 

III място

Памела Маринова Христова – 6 г., ОДЗ „Пламъче“, град Ямбол

 

ПООЩРЕНИЯ:

1. Траян Янков Иванов – 4 години, ЦДГ „Перуника“, с. Сотиря, обл. Сливен

2. Дарина Драганова Йорданова – 6 години, Школа по изобразителни изкуства към Детски комплекс – Сливен

3. Антония Павлова Кондева – 5 години, ОДЗ №5 „Иглика“, град Бургас

4. Валентин Боянов Николов – 3 години, ОДЗ №5 „Иглика“, град Бургас

5. Ралица Стоянова Стоянова – 6 години, ОДЗ №1 „Слънце“, град Нова Загора

6. Даная Димитрова Наскова – 5 години, СДГ „Калина“, град Сливен

7. Мелин Телятова – 6 години, ЦДГ №2 „Пролет“, град Попово

 

 

 

 

 

ВТОРА ГРУПА – 1 – 2 КЛАС

I място

Калоян Хаджистойчев, 1 клас, 12 ОУ „Елисавета Багряна“, град Сливен

 

II място

Дария Цочева, 1 клас , ЧСОУ „Нов век“, с.Кирилово, общ.Стара Загара

 

III място

Маринели Лукова , 1“а“ клас, ОУ“Проф.Марин Дринов“ , гр.Кюстендил

 

ПООЩРЕНИЯ:

1. Едуард Киркорян, 2 „б“ клас, 10 СОУ“Йордан Йовков“, гр.Сливен

2. Мария-Екатерина Захариева 8г. , Школа по изкуствата „Млади виртуози“, гр.Сливен

3. Наталия Георгиева , 1“д“ клас, СОУ „Св. Климент Охридски“, гр.Добрич

4. Никола Гюмишев, 8г. Школа по изкуствата „Млади виртуози“, гр.Сливен

5. Христина Стоянова, 1 „в“ клас, СОУ“Христо Ботев“, гр.Сунгурларе

6. Габриела Янкова, 1 клас, Сдружение за творческа дейност и интеграция „Арт визия“, гр.Варна

7. Косора Ганчева, 7г. , Школа по изкуствата „Млади виртуози“, гр.Сливен

 

 

 

 

 

 

ТРЕТА ГРУПА – 3 – 4 КЛАС

I място

Мария Атанасова, 4“а“ клас, НУ“В.Левски“, Школа по изкуствата „Млади виртуози“, гр.Сливен

 

II място

Витан Василев, 3“б“клас, СОУПНЕ „Фридрих Шилер“, гр.Русе

 

III място

Божидар Пенчев, 4 „а“ клас, СОУ“Максим Райкович“, гр.Дряново

 

ПООЩРЕНИЯ:

1. Мирена Колева,10г., Клуб „Млад художник“ при читалище „Съгласие „, гр.Ямбол

2. Ани Фердова, 3 клас, СОУ „Аргира Жечкова“, гр.Сливен

3. Ясен Димов, 3 „б“ клас , СОУ „Княз Борис “ , гр.Бургас

4. Берке Осман , 3 „б“ клас, СОУ „Йордан Йовков“ , гр. Кърджали

5. Йоана Андреева, 3 клас, СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“, гр.Карнобат

6. Валери Тодоров, 4 „в“клас, , СОУ „Христо Ботев“, гр.Сунгурларе

7. Яна Чолакова, 3“б“ клас, НУ“В.Левски“, гр.Сливен

 

 

ЧЕТВЪРТА ГРУПА – 5 – 6 КЛАС

I място

Георги Янчев, 11 г. , НУ“Константин Величков“, гр.София

 

II място

Елисавета Русева, 5“б“ клас, СОУ“Н.Рилски“, гр.Твърдица

 

III място

Илиян Радев, 11г., СОУ“В.Левски“, гр.Долни Чифлик, обл.Варна

 

ПООЩРЕНИЯ:

1. Емине Хюсеинов, 12г., ОУ“Димитър Камбуров“, с.Стрелци

2. Благомира Иванова, 5 „в“ клас, 11 СОУ“К.Константинов“, гр.Сливен

3. Щиляна Асенова, 5“б“клас, СОУ“Хр.Смирненски“, гр.Стара Загора

4. Рая Стоянова, 11г., Школа „Колорит“ при ОНЧ „Заря“ гр.Хасково

5. Сезен Местанова, 12г., Сдржение за таланти Димитровград

6. Силвия Иванова, 6 „б“ клас, ОУ“Хр.Ботев, гр.Сливен

7. Габриела Йорданова, 5“в“клас, СОУ“Хр.Ботев“, гр.Нова загора

 

 

 

 

ПЕТА ГРУПА – 7 – 8 КЛАС

 

I място

Нина Ачилова, 14г., Школа по изобразително изкуство „Живопис“ към ОДК“Свети Иван Рилски“, гр. Казанлък

 

II място

Айше Халил Хамди, 7 „а“клас, СОУ“Н.Вапцаров“, гр.Айтос

 

III място

Росен Стойнов , 7 „б“ клас, 12 ОУ“Елисавета Багряна“, гр. Сливен

 

 

 

 

ПООЩРЕНИЯ:

 

1. Радостина Пантелеева, 8 „в“клас, ОУ“Свети Паисий Хилендарски“, гр.Елхово

2. Велислав Великов, 8 клас, Детски комплекс, гр.Сливен

3. Кадер Али, 8 клас, СОУ“В.Левски“, гр.Крумовград

4. Преслава Стефанова , 8 „б“ клас, ОУ“Отец Паисий“ , гр.Разград

5. Михаил Стоянов, 13г., СОУ“Йордан Йовков“, гр.Бургас

6. Гергана Дечева, 8 клас, НЧ „Развитие-1869“, гр. Дряново, обл.Габрово

 

 

 

 

ШЕСТА ГРУПА – 9 – 12 КЛАС

 

I място

Мария Кирилова Георгиева, ХГ“Димитър Добрович“, гр.Сливен

 

II място

Стелиан Иванов, 17г., Школа по изобразително изкуство, „Живопис“, гр.Казанлък

 

III място

ДВЕ ТРЕТИ НАГРАДИ

Биляна Генева, 11 клас, НГПИД“Акад.Д.Узунав“, гр.Казанлък

Ивелина Христова, 9 клас, СОУ“Иван Момчилов“, гр. Елена

 

ПООЩРЕНИЯ:

1. Анна Захариева, 9 клас, Арт школа към ОДК гр.Шумен

2. Натали Добриновска, 15г., ПГ по търговия и ресторантьорство гр. Враца

3. Джемиле Хаджиасанова, СОДУ гр.Момчилград

4. Василена Вълева, 15г., Хуманитарна гимназия „Д.Дамянов“, гр.Сливен

5. Михаела Матекова, 16г., НХГ“Д.Добрович“, гр.Сливен

6. Никола Христов, 12 „б“клас, ГПАЕ „Гео Милев“, гр.Бургас

 

НАГРАДИ на СЛИВЕНСКА МИТРОПОЛИЯ

 

I място

Мариела Тодорова, ОУ“Паисий Хилендарски“, гр.Елхово

 

II място

Гизем Ремзиева, 8 клас, ОУ“Панайот Волов“, с.Тодор Икономово, обл.Шумен

 

III място

Ивайла Симеонова, 5“г“, ОУ“Д-р Иван Селимински“, гр.Сливен

 

 

ПООЩРЕНИЯ:

 

1. Ивайла Петрова, 6 клас, ШИИ „Арт Попово“, гр. Попово

2. Велина Александрова, ОУ“Д-р Иван Селимински“, гр.Сливен

3. Рамадан Хасанов, 5 клас, СОУ“Хр. Ботев“, гр. Сунгурларе

4. Стиляна Русева, 13г., ОУ“Д-р Петър Берон“, с.Жельо войвода, обл.Сливен

5. Мария Тодорова, 2 „б“ клас, СОУ“В.Левски“, гр.Кула, обл.Видин

6. Стефани Андреева, 10г., ОУ“Найден Геров“, с.Гавраилово, обл.Сливен

 

 

 

НАГРАДА на фирма „СИМЕНС“

Иван Георгиев, 6 клас, 11 СОУ“К.Константинов“, гр. Сливен

 

 

В-к „Сливенско дело“

Адриян Димитров, 5 клас , 11 СОУ“К.Константинов“, гр. Сливен

 

 

 

СПЕЦИАЛНА НАГРАДА на ХУДОЖЕСТВЕНА ГАЛЕРИЯ „Д.ДОБРОВИЧ“

Николай Найденов, 5 кл. ,ОУ“20 април“, гр Панагюрище

 

 

НАГРАДА за НАЙ-МАЛЪК УЧАСТНИК

Йоан Балездров, 2 г. , гр. Сливен

 

 

 

НАГРАДА за ОРИГИНАЛНОСТ

Илона-Стефани Димитрова, 11г. ПМГ“Д.Чинтулов“, гр.Сливен

 

 

 

НАГРАДА – БЪЛГАРСКА ТРАДИЦИЯ

Александър Манов, 2 клас, СОУ“Тодор Кирков“, гр.Ловеч

 

 

 

НАГРАДА за КОМПЮТЪРЕН ДИЗАЙН НА КОЛЕДНА КАРТИЧКА

Юсейн Мустафа, ОУ „Христо Смирненски“, гр.Хасково

 

 

 

НАГРАДА за ДЕЦА СЪС СПЕЦИАЛНИ ОБРАЗОВАТЕЛНИ ПОТРЕБНОСТИ

Мирослав Генев, 6 клас, 13 ОУ“Св.Паисий Хилендарски“, гр.Ст.Загора

 

 

 

НАГРАДА за ГРУПОВО УЧАСТИЕ

3 клас, СОУ“Св.Св.Кирил и Методий“, с.Ново Махала, общ.Батак, обл.Пазарджик

 

 

 

Снимки

koleda2koleda3koleda4koleda5koleda6koleda7