Отборът на Твърдица спечели футболния турнир за купата на ГЕРБ

08 септември 2013 23:59, Връзки с обществеността
Излъчване: ПП "ГЕРБ"-Сливен преди 10 години, брой четения: 1758
---

Четвъртият футболен турнир за купата на ГЕРБ се проведе на 6, 7 и 8 септември в Твърдица. На първо място е отбор “Балкан”-Твърдица, втори са футболистите от “Стандарт”-Шивачево, трети - “Гранит”-Сборище и на четвърто място се класираха играчите на “Буря”-Градско.

Старт на турнира дадоха координаторът на структурите на ГЕРБ-Сливен Марин Кавръков и заместник-кметът на община Твърдица Петко Борисов.

“Турнирът стана традиция. Надявам се догодина да има още отбори, които да се включат в него. Нека да посветим четвъртото му издание на 128-та годишнина от Съединението на България”, каза при откриването Марин Кавръков.

В неделя той връчи наградите на победителите, благодари на всички млади хора, включили се във футболната надпревара, и пожела отлична спортна форма за следващото издание на турнира.

Кметът на Сборище Злати Златев връчи купата за третото място на отбор “Гранит”, кметът на Твърдица - на отбор “Стандарт”, а заместник-кметът Петко Борисов - на победителите от Твърдица.