Търсене

Преводач

RSS

Сливен. Новини от източника. Последни новини

Състезателите от Клуб по спортни танци ,,Туида” с три златни и един бронзов медал

29 октомври 2018 15:43, Връзки с обществеността (Община Сливен)
Излъчване: Община Сливен преди 5 години, брой четения: 919
---

Държавно лично отборно първенство по спортни танци и надпревара за Купа България се проведе на 27 октомври в град Сливен. Състезанията са част от Държавния спортен календар на Българска федерация по спортни танци и бяха част от програмата на Общината за празника на града – Димитровден.

В престижната проява се надпреварваха общо 494 участника от 21 клуба в страната.Състезателите от КСТ ,,Туида” спечелиха три златни и един бронзов медал. В клас 11 ,,Е” на 1-во място се класираха Михаил Бояджиев и Сияна Златева, на 5-то място Христо Недялков и Християна Къчева . В клас 15 ,,С” на 1-во място бяха Евгени Шахъмов и Мая Тачева . В клас 18 ,,С” 1-во място за Христо Димитров и Оля Божекова. В клас 13 ,,Д” 3-то място за Пламен Колев и Теодора Миндева. В отборната надпревара по клас, КСТ ,,Туида” спечели две купи – 3-то място в клас ,,Е” и 1-во място в клас ,,С”.

Организатори на проявата са Община Сливен, БФСТ и Клуб по спортни танци ,,Туида”, с треньор Йовита Пенчева.