Програма на футболен турнир, организиран от МКБППМН

25 March 2016 10:03,
Emission of: Municipality Sliven 8 years ago, number of readings: 744
...

Местната комисия за борба срещу противообществените прояви на малолетните и непълнолетните при община Сливен организира училищен футболен турнир, част от Програмата за превенция на противообществените прояви и подобряване ефективността на работата на МКБППМН по отношение на деца в мултиетническа среда.

Турнирът започна преди три години, като на всички отбори бяха осигурени футболни екипи. От тогава всяка година се провеждат на два етапа - пролетен и есенен, като първо се правят три групи, печелившите от които, заедно с най-добре представилият се отбор, но не класирал се, отиват на финали за първите три места.

Ето програмата за пролетния турнир:

25 март 2016 г. /петък/ - 1 кръг - начало 14.00 ч.

ОУ „Св.Св. Кирил и Методий”, кв. Речица – домакин

ОУ „Хаджи Димитър”, с. Селиминово

ОУ „Братя Миладинови”, с. Злати войвода

ОУ „Св.Св. Кирил и Методий”, с. Камен

26 март 2016 г./събота/ - 2 кръг - начало 10.00 ч.

ОУ „Др. Петър Берон”, с. Ж. войвода – домакин

ОУ „Климент Охридски”, с. Блатец

ОУ „Найден Геров”, с. Гавраилово

ОУ „Черноризец Храбър”, с. Крушаре

27 март 2016 г.. /неделя/ - - 3 кръг- начало 10.00 ч.

ОУ „Христо Ботев”, с. Самуилово – домакин

ОУ „Паисий Хилендарски”, с. Сотиря

ОУ „Паисий Хилендарски”, с. Тополчане

ОУ „Христо Смирненски”, гр. Кермен

16 април 2016 г. /събота/ - финали – начало 10.00 ч.

отборите, класирали се на първите места от трите кръга и отборът с най-добър показател, но некласирал се на финал.

Двубоите ще се провеждат на спортните площадки, изградени в населените места. Жребият за поредността на срещите ще се тегли непосредствено преди самия турнир. Отборите ще се състоят от 6+1 играчи. Всеки от двубоите ще е с продължителност от 2х15 минути с почивка от 5 минути между срещите.

Необходимо е представянето на списък със състезателите на място, максимум 12 ученика, родени 2002 – 2004 г., като всеки ще се легетимира със своя ученическа карта, непосредствено преди началото на мачовете.

Училището домакин има ангажимент по осигуряването на медицинско лице, както и

по осигуряването на храна и вода на своите ученици.

Спечелилите първо място отбори и отборът с най-добър показател, но некласирал се на финал, ще се състезават помежду си за първите три места на горепосочената дата за финал за награден фонд от 300, 200 и 100 лева.